KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12376111

nr 1237 6111

Teckning

A Magnusson, 1811, signerad, skulpturstudie, 45x35

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 25 februari 2019
kl 20:57:54