KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12376111
nr 1237 6111
Teckning
A Magnusson, 1811, signerad, skulpturstudie, 45x35
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 25 februari 2019
kl 20:57:54
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr